Movies
Ratings
74
LimitlessRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0