Series
Ratings
13
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- CrackedRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0