Titles you rated

ParkerRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.0
The Transporter RefueledRated ★ 2.0
The Last AirbenderRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Love+SlingRated ★ 2.0
Son of a GunRated ★ 2.0
GeostormRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
American AssassinRated ★ 2.0