Movies
Ratings
33
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0