Movies
Ratings
70
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
DinosaurRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
KitesRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0- HolidayRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0