Movies
Ratings
272
High School Musical 2Rated ★ 3.5
GreaseRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The CureRated ★ 4.0