Movies
Ratings
309
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0- Intimate EnemiesRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
The Last StandRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
The Bank JobRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0