Movies
Ratings
1166
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- GraceRated ★ 3.5
- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
The CaptiveRated ★ 4.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5- The Noisy MansionRated ★ 4.0
- The SnobRated ★ 4.0