Series
Ratings
13
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 5.0
GunbusterRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 2.0
TakenRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0