Series
Ratings
26
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5- Dear ChildRated ★ 3.5
- The RainRated ★ 2.5
- The RainRated ★ 3.0
- The RainRated ★ 3.0
B: The BeginningRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0