Movies
Ratings
76
The Bride with White HairRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0