Movies
Ratings
52
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0