Series
Ratings
27- The ResidenceRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 3.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Baby ReindeerRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.5- Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0