Movies
Ratings
180
SearchingRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0- PandoraRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Run-OffRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0