Series
Ratings
119
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5