Movies
Ratings
117
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 2.5- Intimate EnemiesRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0