Titles you rated
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5- TriggerRated ★ 3.0
- Low LifeRated ★ 3.5
- Heroes Next DoorRated ★ 3.5
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The OfferRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Mercy for NoneRated ★ 1.5
- History of ScruffinessRated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 4.0
- NewtopiaRated ★ 1.5
- AsuraRated ★ 3.5
- Bridal MaskRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
- Family PlanRated ★ 4.0