Movies
Ratings
213
WonderRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 4.0
JackieRated ★ 3.0
Patriots DayRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 4.0