Series
Ratings
32
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0