Movies
Ratings
590
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- BossRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5- Hitman 2Rated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0- HarbinRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
PilotRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5