Movies
Ratings
139
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0