Movies
Ratings
125
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5