Movies
Ratings
1384
Back to the FutureRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The ScythianRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Girls und Panzer das Finale 4DXRated ★ 4.5
KafkaRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
HellraiserRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
GothikaRated ★ 2.5
Night of the Living DeadRated ★ 5.0
ScreamersRated ★ 3.5
MacheteRated ★ 3.0
Psycho GoremanRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5