Series
Ratings
65- Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 3.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Magical SempaiRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- 히나마츠리Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5