Movies
Ratings
325
A Dynamite FamilyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0