Movies
Ratings
594
The NunRated ★ 1.5
TenetRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
What to Expect When You're ExpectingRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
A California ChristmasRated ★ 0.5
After We CollidedRated ★ 0.5- AfterRated ★ 1.0
What Men WantRated ★ 3.5- Why Did I Get Married?Rated ★ 2.5
BombshellRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
A.C.O.D.Rated ★ 2.5