Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0