Movies
Ratings
937
#AliveRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Ip Man 4: The FinaleRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 1.5
ChefRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.0- MariaRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5- In the Shadow of the MoonRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The GooniesRated ★ 4.5