Series
Ratings
136- Creating Erotic Novels in the Reiwa EraRated ★ 3.5
- Shumaku no Rondo -Mou Nidoto, Aenai Anatani-Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
- Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 3.5
- Tsubame wa Modotte KonaiRated ★ 4.0
- BelieveRated ★ 3.0
Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 3.0
Wana no SensoRated ★ 5.0
Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 3.0- Lost Man FoundRated ★ 4.5
Peep TimeRated ★ 3.0
Love DissonanceRated ★ 2.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 4.0
InvisibleRated ★ 3.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
Akai Ito no OnnaRated ★ 3.5
Shinsengumi!Rated ★ 3.5- Asagaya Shimai no Nohohon FutarikurashiRated ★ 5.0
Seiten wo TsukeRated ★ 5.0