Series
Ratings
113- To Your Eternity Season 3Rated ★ 3.0
To Your Eternity Season 2Rated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 3.0- RebootRated ★ 3.0
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
- Themis' Uncertain CourtRated ★ 4.0
- Zenbu, Anata no Tame dakaraRated ★ 2.0
- Queen of MarsRated ★ 2.5
- Good and BadRated ★ 3.0
- Someday in Zero GravityRated ★ 2.5
- Just a bit EspersRated ★ 2.5
- ESCAPE Sore wa Yukai no Hazu dattaRated ★ 2.5
- HirayasumiRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0- Their MarriageRated ★ 3.0
- Ashita wa Motto, Ii Hi ni NaruRated ★ 2.5
- Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 2.5
- Fune wo Amu: Watashi Jisho TsukurimasuRated ★ 3.0
- Hitori de ShinitaiRated ★ 2.5
- GAMERA -Rebirth-Rated ★ 2.5