Series
Ratings
110- Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Teacher's suitcaseRated ★ 3.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
- After LifeRated ★ 4.0
- The PeripheralRated ★ 3.5
- ShōgunRated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 3.5
- Land of TanabataRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5- Dug DaysRated ★ 4.0