Movies
Ratings
361
GreenlandRated ★ 2.5- Mafia Inc.Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
T-34Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The Other GuysRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.5
Forbidden City CopRated ★ 4.0- The Pixar StoryRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5