Movies
Ratings
626- Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 4.0
- Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 4.0
- Fear Street Part One: 1994Rated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0- Dumplin'Rated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0- RuPaul's Drag Race Holi-Slay SpectacularRated ★ 4.0
Tokyo TribeRated ★ 0.5- We Can Be HeroesRated ★ 4.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 2.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.0
Death to 2020Rated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 2.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5