Series
Ratings
11
Damn Good CompanyRated ★ 5.0- Love NaggersRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5