Series
Ratings
41- A Dance From AfarRated ★ 4.5
- KiddingRated ★ 4.5
- KiddingRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 2.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5

Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5- Running ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- How Do You Play?Rated ★ 3.0

Extraordinary YouRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 5.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0