Titles you rated
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Love So DivineRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
Highway StarRated ★ 3.0