Series
Ratings
29
The PacificRated ★ 4.0
Three KingdomsRated ★ 4.0- Phantom Singer 2Rated ★ 4.0
- Phantom SingerRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- DevsRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
The Ultimate Master of WarRated ★ 3.5- Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
Romance of the Three KingdomsRated ★ 3.5
Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0