Series
Ratings
47
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0