Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5
Angel of MineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The RoomRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5