Titles you rated
WishRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Madame WebRated ★ 2.0
Grown UpsRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Rebel Moon - Part Two: The ScargiverRated ★ 1.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5