Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 1.0

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Loki Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0

Recipe for FarewellRated ★ 5.0- Death's GameRated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0- Ms. MarvelRated ★ 3.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0