Movies
Ratings
211
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0