Series
Ratings
132- House of NinjasRated ★ 4.0
My Favorite FlowerRated ★ 1.5
Pension MetsaRated ★ 3.5
Wana no SensoRated ★ 4.5
The New KingRated ★ 3.5
The New KingRated ★ 3.5
SilentRated ★ 1.5
Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
Nanba MG5Rated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 4.5
My Dear ExesRated ★ 3.0
Old RookieRated ★ 3.5
NikitaRated ★ 3.0
Love with a CaseRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Teppachi!Rated ★ 1.0
Akira to AkiraRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 5.0
ZenkamonoRated ★ 4.5