Series
Ratings
78
ChernobylRated ★ 4.0- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- The 8 ShowRated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5