Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Zyuden Sentai Kyoryuger vs. Go-Busters: Dinosaur Great Battle! Farewell, Eternal FriendsRated ★ 4.5
D-WarRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5