Movies
Ratings
870
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Kindergarten CopRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
The Guard PostRated ★ 1.5
The TuxedoRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.5
Rumble in the BronxRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
[REC]²Rated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5