Movies
Ratings
4433
Given: Hiiragi MixRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Papa and Daddy 2Rated ★ 4.0
EgoistRated ★ 4.0
FirebirdRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- Papa & Daddy 1Rated ★ 3.5

HuntRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0