Movies
Ratings
348
Perfect GameRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 3.5
xXxRated ★ 4.5