Titles you rated
- 365 DaysRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0- No MercyRated ★ 3.0
- Time to HuntRated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
PassengersRated ★ 3.5- PandoraRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0