Movies
Ratings
363
TarzanRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
OrphanRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5
The DictatorRated ★ 5.0